Hakkımızda

Pet Okulu, İstanbul –  Beykoz merkezli profesyonel köpek eğitimi sunan bir firmadır. 10 seneden daha fazla süredir sektöre yön veren bir firma olarak neredeyse yer yüzünde ki tüm köpek ırklarına profesyonel köpek eğitimi hizmeti sunduk. Köpek eğitimi yanında köpek oteli gibi köpek sahipleri tarafından aranan hizmetleri de sunan firmamız pek çok ünlü isimin köpeğine birebir eğitim sunmuştur.

Pet Okulu sadece köpeklere eğitim vermiyor yanı zaman yayınladığı içerikleriyle ve tesisini ziyaret eden köpek sahiplerine doğrudan köpekler hakkında bilgiler sunuyor. Hedefimiz ise köpeklerin ailelerinin yanında mutlu yaşamasını sağlamak bunun için köpek sahiplerini bilinçlendirmek oluyor.

Tüm personelimiz köpek sever olduğu için köpeklerle iletişimimiz, onlara karşı davranışlarımız her zaman olumlu ve iyi niyetli hatta köpek eğitimi ve köpek oteli hizmetimizi Avrupa standartlarında sağlıyor ve köpeklere konfor sunuyoruz.

Köpek sahiplerinin görünmeyen pek çok ihtiyacı vardır. Biz Pet Okulu olarak köpeklerin ve sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyoruz. Köpeğinizin sağlıklı bir şekilde köpek otelimizde konaklaması için onu 24 saat boyunca gözlemliyoruz. Bizim için her zaman en önemli köpeklerin sağlığıdır.

Köpek eğitimi, köpek oteli gibi hizmetlerimizden faydalanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.