En İyi Köpek Eğitim Merkezi

0
2490

İstanbul köpek eğitim merkezimiz ilk kurulduğumuz zamanlardan bu zamanlara kadar binlerce köpeğe köpek eğitimi verdik. İstanbul köpek eğitimi firmamız genel olarak tüm İstanbul bölgesine özel hizmetler sunuyor olsa da ülkenin tamamında köpek eğitimi konusunda talepler gelebilmektedir.

Firmamızın çok tercih ediliyor olmasının altında ki en önemli neden ise eğitimlerde %100 başarı oranı yakalamış olmamızdır. Neredeyse ülkemizde ki tüm ırklara eğitim sunduk ve hizmetlerimiz konusunda binlerce mutlu referans yarattık bu sayede insanların köpek eğitimi konusunda bize güveni günden güne daha iyi bir hal almakta. Eğer köpek eğitimi hakkında bilgi edinmek ya da talepte bulunmak istiyorsanız iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız Golden Retriever Köpek Eğitimi isimli yazıyı okumanızı öneriyoruz.

Köpek Eğitiminde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
Köpek Eğitiminde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Köpek Eğitiminde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız uzun yıllardan beri sektöre yer alan profesyonel ekip üyelerine sahiptir. Her ekip üyesi işinin öneminin bilincinde ve aynı zamanda işlerini severek yapmaktadır. İstanbul genelinde bilinirliği en yüksek firmalardan biri olan Pet Okulu günden güne genişleyen referans sayısı sayesinde insanların radarın kolayca girebilmektedir. Ayrıca insanlar zaten memnun oldukları hizmetleri yakın çevreleriyle paylaşarak diğer köpek sahiplerininde bizi tercih etmelerine olanak sağlıyor. Bundan dolayı en iyi pazarlamacılarımız mutlu müşterilerimiz anlayışını benimsedik ve tüm müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Pet Okulu İstanbul Köpek Eğitim Merkezimizde köpeklere özel pek çok köpek eğitimi hizmeti sunuyoruz. Bizim asıl hedefimiz sadece köpeklere eğitim vermek değil aynı zamanda köpek yetiştirmek konusunda değerli müşterilerimizi daha bilinçli bir hale getirmek çünkü bir hevesle alınan köpekler hakkında pek çok köpek sahibinin pek fazla bir bilgisi yoktur.

Köpek eğitimi hizmeti konusunda insanların fikri bu hizmetin oldukça kolay olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle bu konuda bilgisiz olan insanlar köpeklerine ya da bir tanıdıklarının köpeklerine eğitim vermeye kalkmaktadır. Bu ve bunun gibi durumların sonucunda köpekler hem başarısız bir eğitim almakta hemde kötü davranışlar edinebilmektedir. Ayrıca bu konuda bilmeniz gereken en önemli konu ise köpeklere bilinçsize verilen eğitimlerin sonucunda edindiği kötü ve olumsuz davranışları değiştirmek oldukça zordur ve sıfırdan eğitim vermekten daha zordur.

köpek eğitim merkezi
köpek eğitim merkezi

Pozitif Köpek Eğitimi

Günümüzde en doğru köpek eğitimi yöntemi olan Pozitif köpek eğitimini uygulamaktayız. Bu eğitim biçimi eski köpek eğitim yöntemlerine göre daha verimli ve daha doğru olandır. Pozitif köpek eğitimi yöntemi ile köpek özgüven kaybı, korkaklık gibi kötü psikolojik sorunlar yaşamazlar. Pozitif köpek eğitimi; Şiddet, baskı ve zorlama gibi yöntemleri içermeden yürütülür. Teşvik, sevgi ve farklı ödüllerle köpek eğitime motive edilir. Eğer bir köpek eğitim merkezi arayışındaysanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Köpek Eğitim Merkezimizde Sunulan Eğitimler
Köpek Eğitim Merkezimizde Sunulan Eğitimler

Köpek Eğitim Merkezimizde Sunulan Eğitimler

Aslında İstanbul köpek eğitim merkezimizde tüm eğitim biçimleri uygulanmaktadır. Ancak en popüler olanlar; Yavru köpek tuvalet eğitimi, köpek tuvalet eğitimi, yavru köpek eğitimi, koruma köpek eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi olmaktadır. Bu eğitimler diğer eğitimlere göre daha fazla talep görmektedir. Eğitimlerin haricinde yanlış davranışları değiştirmek içinde sık sık köpek sahipleri bize ulaşmaktadır örnek olarak; tasma çekiştirme, havlama, ayrılık korkusu, sosyal sorunlar gibi yanlış davranışları çözümü.

İstanbul Köpek Eğitimi Firmamızda Köpekleriniz Güvende

Bizlerde köpek sahibiyiz köpek sahiplerinin köpeklerini bir yere emanet ederken ne kadar endişe içerisinde olduklarını çok iyi biliyoruz. Ancak sizin içinizin rahat olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Köpeklerinizi bize emanet etmeden önce köpek eğitim merkezimizi ziyaret ederek bizleri ve tesisimizi iyice inceleyebilirsiniz. Köpek eğitim hizmetimizde köpek bizimle kaldığı süre boyunca güvende ve mutlu olacağından emin olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here